Wiadomości z rynku

niedziela
26 maja 2024

Krone i ECR łączą siły

Cyfrowe rozwiązania w obszarze usług zarządzania flotą
11 marca 2024

Firma ECR, dostawca usług zarządzania flotą, została w pełni zintegrowana z holdingiem Krone Group Fot. Krone

 
Założyciel ECR Solutions Servicegesellschaft mbH Fred Schäfer i jego grupa firm dołączyli do rodzinnego przedsiębiorstwa Krone.
Na początku roku firma ECR, uznany dostawca usług zarządzania flotą, została w pełni zintegrowana z holdingiem Krone Group.
W ciągu ostatnich dwudziestu lat przedsiębiorstwo ECR z Dolnej Saksonii stało się specjalistą w zakresie optymalizacji i cyfryzacji usług w sektorze flotowym. Usługi firmy obejmują m.in. doradztwo operatorom flot w zakresie procesów biznesowych i szeroką gamę usług cyfrowych umożliwiających wydajne, oszczędne i zorientowane na przyszłość zarządzanie flotą.
– Integracja ECR z Grupą Krone to logiczny i rozsądny krok dwóch firm, które kreatywnie i cyfrowo dostosowują się do przyszłości – powiedział Fred Schäfer, założyciel i dyrektor zarządzający ECR. – Krone i ECR z powodzeniem współpracują nad strategicznym kierunkiem Krone Service World od 2016 roku, który został wzmocniony pierwszą inwestycją kapitałową w 2022 roku. Obecnie łączymy naszą wiedzę specjalistyczną, aby wspólnie opracowywać zrównoważone rozwiązania dla klientów jeszcze szybciej i bardziej efektywnie.

– Przy pomocy ECR w ostatnich latach zbudowaliśmy i ukształtowaliśmy cyfrowy świat usług w dywizji Krone Commercial Vehicles dodał Ole Klose, dyrektor finansowy Grupy Krone. – Teraz zadaniem jest zdefiniowanie i rozwój dalszych narzędzi zorientowanych na klienta. Oprócz sektora logistycznego istnieją ekscytujące perspektywy w sektorze maszyn rolniczych. Inteligentne zarządzanie flotą odgrywa kluczową rolę również w rolnictwie, na przykład przy zbiorze paszy. Optymalna koordynacja i synchronizacja różnych maszyn żniwnych gwarantuje wysoką jakość paszy, co z kolei zapewnia najlepsze możliwe żywienie zwierząt i ostatecznie rentowność gospodarstwa. (red)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.