Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 77
Kraj

Używane opony ciężarowe

Każdy kierowca ciężarówki wie doskonale, że posiadanie dobrych opon jest koniecznością. To właśnie one decydują bowiem o bezpieczeństwie naszym oraz przewożonego towaru. Niestety, koszty zakupu nowych opon ciężarowych bywają naprawdę wysokie. Czy musimy je ponosić? Okazuje się, że niekoniecznie. Istnieje bowiem sposób na to, żeby zaoszczędzić.

Wystarczy, że zdecydujemy się na opony używane. Ich ceny są znacznie niższe. Co ważne, opony używane bardzo często są w idealnym stanie - wielu kierowców oraz firm przewozowych zmienia je bowiem co sezon, nawet wówczas, gdy wciąż nadają się do bezpiecznej jazdy. Warto to wykorzystać i zadbać o stan swojego portfela.

Opony używane do ciężarówek

Nasza strona może ci w tym pomóc. Oferujemy bowiem opony używane w bardzo przystępnych, niskich cenach, które są w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej oszczędnych klientów. Szeroka baza ogłoszeń to gwarancja, że znajdziesz opony, które idealnie pasować będą do twojego samochodu - niezależnie od tego czy szukasz opon zimowych czy letnich.

Wśród ogłoszeń dotyczących sprzedaży opon używanych na naszej stronie znajdziesz wiele czołowych marek producentów opon ciężarowych. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz jakościowy produkt, który doskonale sprawdzi się na drodze. Przekonało się o tym już wielu kierowców odwiedzających nasz portal.

Opony napędowe

Na naszej stronie znajdziesz opony napędowe, opony na przód oraz na tył twojej ciężarówki. Dostępne w wielu różnych wymiarach i bardzo przystępnych cenach. Już dziś zapoznaj się więc z szeroką ofertą ogłoszeń dostępnych na naszej stronie i nie przepłacaj. Zakup opon używanych to prosty sposób na znaczne oszczędności.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 77

Koło Kumho 10.00 R 20

Cena 10 081 PLN 2 250 EUR
2020 Holandia
 

Koło Sonstige 600/65 R38

Cena 19 265 PLN 4 300 EUR
2020 Niemcy