Autobusy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Mikrobusy

Sprawny, komfortowy i bezpieczny przewóz osób możliwy jest tylko dzięki odpowiednim środkom transportu. Jednym z najpopularniejszych są mikrobusy – niewielkich rozmiarów autobusy, które mogą pomieścić zwykle od 9 do 17 pasażerów. W swojej flocie mikrobusy posiada wiele firm oferujących usługi transportowe.

Ze względu na kompaktowe rozmiary mikrobusów, znajdują one przede wszystkim zastosowanie w miejscowościach o mniejszym ruchu. Doskonale sprawdzają się również w przypadku zorganizowanego transportu – na wesele, mecze drużyn sportowych, koncerty zespołów, wycieczki szkolne, imprezy firmowe i wiele innych okazji.

Mikrobusy

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynkowe na mikrobusy, zainteresowanym nimi klientom oferujemy szeroki wybór używanych pojazdów. Przedstawione na naszej stronie modele pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak Mercedes, Ford, Iveco czy VW. Szeroki wybór mikrobusów sprawia, że każdy znajdzie wśród nich model dopasowany do własnych oczekiwań.

Na naszej stronie przedstawiamy w pełni sprawne i bezpieczne mikrobusy, przystosowane do komfortowego przewozu osób. Na wyposażeniu oferowanych używanych pojazdów znajdują się takie udogodnienia, jak choćby odchylane fotele, indywidualne oświetlenie, stoliki, klimatyzacja, DVD czy ogrzewanie stacjonarne.

Używane mikrobusy na Truck.pl

Planujesz zakup mikrobusa? Chcesz świadczyć usługi przewozu osób na wysokim poziomie bez konieczności inwestowania w nowy pojazd? Już dziś sprawdź ofertę używanych mikrobusów gotowych do wyruszenia w drogę. Gwarantujemy sprawność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania przedstawionych mikrobusów na sprzedaż.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Dynamicznie na rynku minibusów Dynamicznie na rynku minibusów Bogata oferta firm zabudowujących 2019-04-05
  Rynek minibusów w Polsce kwitnie, głównie za sprawą krajowych producentów zabudów, którzy wykorzystują jako bazę furgony lub podwozia samochodów dostawczych. Wiodące koncerny motoryzacyjne oferują też własne miniautobusy.
  Czytaj całość
 • Z natury mocny Z natury mocny Nowe IVECO Daily: dwa pojazdy w jednym 2014-06-27
  IVECO wprowadziło do sprzedaży Daily trzeciej generacji. Mimo zmodyfikowania 80% podzespołów, w nowym modelu zachowano klasyczną kratownicową ramę podwozia, która od dawna jest podstawą jego konstrukcji zapewniając mu solidność, funkcjonalność i długą żywotność, a także łatwość montażu zabudowy. Dzięki tej ramie Daily jest jedynym pojazdem w swojej kategorii, którego dopuszczalna masa całkowita może wynosić nawet 7 ton.
  Czytaj całość
 • Jak mały autobus to z Wejherowa Jak mały autobus to z Wejherowa ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Rozwojowa oferta Auto-Centrum 2013-10-18
  Firma Auto-Centrum Sp. z o.o. staje się potentatem w produkcji i zabudowach busów. Nie szukajcie jej już w starej siedzibie w Gościcinie na Pomorzu. Właśnie przeniosła się do Wejherowa, gdzie ma nową siedzibę i znacznie większą halę produkcyjną.
  Czytaj całość