Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj
Informacje dodatkowe

Cysterny

Jeśli prowadzisz firmę, świadczącą profesjonalne usługi transportowe, dobrze wiesz, jak ważny jest perfekcyjnie zorganizowany przewóz towarów. Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom, każdego dnia na naszym portalu oferujemy duży wybór samochodów dostawczych, wśród których znajdują się m.in. różne modele .

W bogatej bazie ofert zgłaszanych przez producentów z całego kraju znajdują się cysterny paliwowe, służące do przewozu autogazu, ale też innych towarów, np. spożywczych. Intuicyjna wyszukiwarka pozwala na sprawne wyszukanie odpowiednich parametrów cysterny lub naczepy cysterny.

Przyczepy cysterny

Nasza oferta uwzględnia także przyczepy cysterny rożnych gabarytów, roczników i marek. Dzięki bogatej dokumentacji i bazie zdjęciowej zawsze możesz dokonać trafnego wyboru, sprawdzając szczegółowo dane techniczne na stronie i dzwoniąc pod podany numer telefonu. Pojemność cysterny, przebieg, ilość komór i wiele innych informacji, które skonkretyzują wybór – to wszystko jest ważne i prowadzi do podjęcia właściwej decyzji.

Oprócz podstawowych danych, przy zdjęciu każdej przyczepy cysterny znajdują się także dodatkowe informacje, dotyczące m.in. rodzaju zbiorników, masy własnej, miejsca zakupu i serwisowania. Każdy szuka pojazdu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb, dlatego staramy się, aby nasza oferta była maksymalnie zróżnicowana.

Używane cysterny

W większości przypadków są to cysterny paliwowe używane w rożnych, często bardzo okazjonalnych cenach. Niezależnie jaki rocznik wybierzesz, możesz mieć pewność, że każda z nich jest szczegółowo sprawdzona, wolna od wszelakich wad ukrytych. U nas ogłaszają się tylko solidne firmy i osoby prywatne, wystawiając na sprzedaż samochody dostawcze używane i poleasingowe.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2
 • 165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – przewoźnika produktów płynnych 165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – przewoźnika produktów płynnych 2024-04-18
  HOYER, światowy lider w dziedzinie rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych, odnawia swoją flotę poprzez zakup 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4x2. Pojazdy, które zostaną dostarczone w ciągu najbliższych miesięcy, będą...
  Czytaj całość
 • Actrosy zaprzężone do cystern Actrosy zaprzężone do cystern 40 nowych Mercedesów w firmie Pawtrans 2019-10-18
  W siedzibie Auto Partner J.A. Garcarek, dealera Mercedes-Benz Trucks Polska, odbyło się uroczyste przekazanie 40 nowych Actrosów firmie Pawtrans. Actrosy 1848 w barwach firmy Pawtrans z Poniatowej wyruszyły na międzynarodowe trasy, transportując płynne produkty spożywcze, takie jak czekolada, tłuszcze, koncentraty itp.
  Czytaj całość
 • Silosy przedmiotem pożądania Silosy przedmiotem pożądania Duży popyt na naczepy do przewozu towarów sypkich 2019-08-16
  Popyt na pojazdy zbiornikowe, tzw. silosy w Polsce jest tak duży, że niektórzy producenci nie są w stanie zrealizować zamówień w ciągu roku. Czołowymi dostawcami takich pojazdów są marki Feldbinder oraz Spitzer. Liczącymi się markami na naszym rynku są też Kässbohrer, LAG, OMEPS i Welgro.
  Czytaj całość