Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2
Kraj

Naczepy kontenerowe

Wśród wielu rodzajów używanych naczep, jakie można znaleźć na giełdzie Truck.pl, znajdują się naczepy kontenerowe. Osoby poszukujące tego typu sprzętu przywitają te oferty z wielkim zadowoleniem, gdyż zakup nowej naczepy jest wielkim obciążeniem dla budżetu nawet dużej firmy. Dzięki Truck.pl nie trzeba zaś decydować się na duże wydatki.

Różne rodzaje naczep kontenerowych na sprzedaż, jakie można znaleźć na giełdzie, pozwalają na zaspokojenie różnych potrzeb. W każdym przypadku jednak są to bardzo solidne sprzęty, które mogą służyć bardzo długi czas. Fakt więc, że są używane, w żaden sposób nie zmniejsza ich wartości ani walorów użytkowych.

Czy warto kupić używane naczepy kontenerowe?

Każdy, kto porówna ceny nowych naczep kontenerowych i takich samych sprzętów, tyle że używanych, na pewno dojdzie do wniosku, że dużo korzystniej jest kupić naczepę pod kontener z drugiej ręki. Zakup nowych maszyn jest bardzo kosztowny, a przecież takie artykuły bardzo szybko tracą na wartości. Nie ma sensu więc nadwerężać swojego budżetu.

W dodatku na Truck.pl można znaleźć wyłącznie korzystne oferty. W ich zakres wchodzą nie tylko przystępne ceny naczep kontenerowych, ale też urządzenia w doskonałym stanie technicznym. Wygodnie jest też dokonać zakupu, gdyż każda strona z przedmiotem zawiera formularz kontaktu ze sprzedającym.

Używane naczepy kontenerowe na truck.pl

Sprzedaż naczep kontenerowych to nie jedyne oferty, jakie można znaleźć na Truck.pl. W grę wchodzi też wynajem naczep podkontenerowych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują takich elementów tylko na określony czas, a przy tym chcą zaoszczędzić jeszcze więcej. Te oferty bowiem także są bardzo korzystne.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2
 • Cała paleta naczep i przyczep z Głuchowa Cała paleta naczep i przyczep z Głuchowa Produkcja ZM-MAX na indywidualne zamówienia 2016-09-16
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe ZM-MAX Import – Export rozpoczęło swą działalność 18 czerwca 2015 r. Na początku działalności uruchomiono produkcję naczep i przyczep pod marką ZM-MAX.
  Czytaj całość
 • Odchudzanie zestawów Odchudzanie zestawów Najnowsze rozwiązania w segmencie podwozi kontenerowych 2015-12-25
  Oferta naczep podkontenerowych jest bogata, a ich wytwórcy prześcigają się z ulepszaniem konstrukcji. Cały czas aktualne jest obniżanie masy własnej, umożliwiające zwiększanie ładowności, w czym prym wiodą znani zachodni producenci.
  Czytaj całość
 • Renault Mascott 130 2.8 dCi - niedrogi i solidny Renault Mascott 130 2.8 dCi - niedrogi i solidny Renault Mascott 130 2.8 dCi kontener 6,5 t dmc (1999-2004) 2009-11-20
  Mascott w topowej odmianie o DMC 6,5 t z turbodieslem 2.8 o mocy 125 KM chwalony jest głównie za zwrotność, niewielkie spalanie i. cenę. To jedna z tańszych małych ciężarówek z zabudową kontenerową oferowanych na krajowych giełdach i w komisach. Z ładunkiem na krótkich, miejskich i podmiejskich odcinkach - zdaniem użytkowników - zadowala się średnio ok. 12 l ON na setkę. 2,8-litrowy ropniak z common rail jest przy tym wytrzymały, bez większych problemów osiąga przebiegi 350-400 tys. km.
  Czytaj całość