Przyczepy i kontenery

Kategoria
Cena
Rok produkcji 5
Kraj

Przyczepy i kontenery

Niezależnie od tego, czy masz niewielką firmę transportową czy też działasz w zupełnie innej branży, ale czasem potrzebujesz przewieźć większe ilości towarów, własne kontenery samochodowe to absolutna podstawa. W naszej ofercie znajdziesz używane kontenery samochodowe z całej Polski oraz Europy - jest w czym wybierać!

Na naszym portalu szybko i łatwo znajdziesz interesujące Cię kontenery. Po prostu podaj rodzaj pojazdu, którego poszukujesz, a następnie określ swój budżet. W kolejnym kroku możesz wybrać kraj, z którego oferty chcesz przeglądać. A wszystkie te opcje umieściliśmy w intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarce, której ustawienie zajmie Ci kilka sekund.

Kupuj używane kontenery samochodowe

Stawiasz pierwsze kroki w biznesie transportowym? Nie wiesz, czy pomysł wypali, więc chcesz wydać jak najmniej? A może po prostu próbujesz poszerzyć flotę swoich firmowych pojazdów, nie wydając przy tym znacznej sumy pieniędzy? W obu tych przypadkach używane kontenery samochodowe sprawdzą się wręcz idealnie.

Zakup używanych kontenerów samochodowych to bardzo dobra inwestycja. Są one znacznie tańsze niż fabrycznie nowe propozycje. Jednocześnie, nawet jeżeli wymagać one będą jakiejś renowacji, to ostateczny wydatek i tak będzie niższy niż przy kupnie całkowicie nowego pojazdu. Zatem - dobry pomysł na poszerzenie Twojego firmowego parku pojazdów.

Dlaczego warto kupować kontenery samochodowe na Truck.pl?

Giełda maszyn truck.pl to miejsce, gdzie znajdziesz ogromny wybór kontenerów używanych. Mamy zarówno typowe przyczepy, jak również zabudowy czy pojazdy do zadań specjalnych, jak choćby kontenery chłodnie. Regularnie zaglądaj na nasz portal - baza ogłoszeń stale się powiększa o kolejne, ciekawe propozycje przyczep kontenerowych w najlepszych cenach.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 5
 • Aby ładunek był jak najniżej Aby ładunek był jak najniżej Bogata oferta naczep i przyczep niskopodwoziowych 2016-07-01
  Przewoźnicy zajmujący się ciężkim i specjalistycznym transportem ponadgabarytowym mają duży wybór naczep i przyczep niskopodwoziowych.
  Czytaj całość
 • EMTECH Naczepy EMTECH Naczepy "szyte na miarę" Każdy pojazd jest niepowtarzalny 2014-12-12
  Przewozy ponadnormatywne oraz specjalistyczne to coraz ważniejsza gałąź transportu drogowego. W warunkach dość trudnej sytuacji na rynku przewozów masowych, właśnie specjalizacja może dać szanse na dodatkowe dochody. Ograniczeniem dla polskich firm jest dostęp do pojazdów specjalistycznych dostosowanych do takich przewozów.
  Czytaj całość
 • Wożą blisko ziemi Wożą blisko ziemi Najnowsze propozycje pojazdów niskopodwoziowych 2014-12-05
  Przewozy specjalistyczne, w tym wielkogabarytowe, to coraz ważniejsza gałąź transportu drogowego. W warunkach dość trudnej sytuacji na rynku przewozów masowych, właśnie specjalizacja może dać szansę na dodatkowe dochody. Dlatego też coraz bogatsza jest oferta producentów naczep i przyczep do takiego transportu.
  Czytaj całość